You are here

Havuz Fıskiye Sistemleri

Havuz Fıskiye Sistemleri ile ilgili; proje faaliyetleri, uygulama faaliyetleri ve malzeme temini yapılmaktadır.

Havuz Fıskiye Sistemleri, projesinden itibaren özellikle üzerinde hassasiyetle durulması gereken, seçilen malzemeler, uygulama şekli ve çalıştırılmasına kadar her yönüyle titizlikle çalışılma gerektiren bir sektördür. Genellikle paslanmaz malzeme tercih edilen uygulama şekillerinde farklı malzemelerle de uygulamalar tercih edilebilir. Ancak uygulamanın sağlıklı ve uzun ömürlü olması için malzemenin doğrıu seçilmesi önem arzetmektedir.

Yüzme havuzu imalatları ve filtrasyon sistemleri kurulumu ve temini de firmamız tarafından yapılmaktadır.

Yüzme havuzlarında insan sağlığına özen gösterilerek yapılması gerektiğinden, seçilen malzemeler bu yönde tercih edilmelidir. Filtrasyon ve devridaim sistemi gerekli hesaplamalarla doğru özelliklerde seçilerek inşaat aşaması ile koordineli şekilde altyapı ve motor dairesi uygulamaları halinde iki etaplı olarak yapılmaktadır.

Tüm havuz sistemlerinde izolasyon çok önemli bir yer tutmaktadır. Sürme izolasyon ve membran uygulamaları şeklinde yapılan izolasyon çalışmalarında en az iki kat yapılması gereken uygulamadan sonra havuz su ile dolduruşarak denenmeli, deneme yapılmadan havuz inşaatının devam aşamalarına geçilmemelidir.

Proje bazlı çalıştığımız havuz ve fıskiye sistemleri imalatları için firmamızla irtibata geçiniz.